Przejdź do głównej zawartości

Fakty o Reno, których prawdopodobnie nie znasz

Większość graczy marzy o spędzeniu wakacji pod palącym słońcem Nevady. Ogromne zajęcia rekreacyjne na świeżym powietrzu dobrze łączą się z luksusowymi kurortami kasyn.

Zestresowani wczasowicze mogą przez cały dzień uprawiać hazard w kasynie, rano zagrać w golfa, zjeść obiad kulinarny z widokiem na pustynię i zakończyć koncert na najwyższym poziomie.

1. Tallest Climbing Wall in the World

Udaj się do centrum Renoi nie przegapisz strzelistej ściany wspinaczkowej w Basecamp.

Górująca nad kasynem ściana wspinaczkowa mierzy imponujące 50 metrów wysokości. Marzenie wspinacza nawet się na tym nie kończy.

BaseCamp oferuje liczne konkursy przez cały rok. Większość wydarzeń odbywa się na ich rozległej ścianie wspinaczkowej, aby wszyscy poniżej mogli się cieszyć.

2. National Bowling Stadium

Fani kultowego klasyka „Kingpin” rozpoznają ogromny symbol Reno. Kręgielnia o powierzchni prawie 400 000 stóp kwadratowych była tłem dla kultowych scen filmu.

Pięciopiętrowa konstrukcja ma około 80 wspaniałych ścieżek do gry.

3. Birthplace of Blue Jeans

Wszyscy fani niebieskich dżinsów są winni Reno wdzięczność. Jacob Davis, który jest krawcem z Reno, został poproszony o wybranie mocniejszych spodni.

Davis miał wrażenie, że do swoich nowych spodni dodaje miedziane nity, aby zwiększyć ich trwałość. Jego spodnie stały się lokalnie hitem, a Davis postanowił rozszerzyć swoją działalność.

4. Seismic Activity

Główne małe miasto na świecie ma tysiące trzęsień ziemi rocznie. Nie jest zaskoczeniem, jeśli rozumiesz sytuację geologiczną Reno.

Reno znajduje się bezpośrednio na szeregu linii uskoków poniżej Nevada Pustynia. Na szczęście zmiany sejsmiczne są tak niewielkie, że ludzie z trudem mogą ich zarzucić.

5. All You Can Eat and More

Każdego sierpnia, gdy letnie słońce całuje pustynny krajobraz, Reno zamienia się również w światową stolicę z grillem.

W Nugget Casino Resort odbywa się coroczna popularna impreza kulinarna, w której bierze udział ponad sto tysięcy osób. Sprowadź swój głód, ponieważ ci mistrzowie strachu to interesy.

Więcej przewodników po kasynie